Oferta: 1 sypialnia, San Nicolás

Oferta: 1 sypialnia, San Nicolás

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

1 sypialnia · 1 baño · San Nicolás · Tucumán e/ Suipacha y Esmeralda

Zaktualizowane Saturday

O tym miejscu

Podsumowanie: 1 sypialnia · San Nicolás · 50 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 500, Czynsz wspólnoty US$ 117, Szacowane media US$ 93, All-in miesięcznie US$ 710. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Ogrzewanie, TV, Kuchnia, Kuchenka.

Dla Twojego wyszukiwania

Wśród 240 najlepszych wyników dla tego wyszukiwania ta oferta wyróżnia się pod względem całkowitego kosztu mieszkania i rytmu pracy; główny kompromis dotyczy codziennego komfortu. szczegóły min/dzień

Jak różni goście odbierają tę ofertę

Każdy pokazany koszt w minutach/dzień: czas i pieniądze w jednej jednostce.

  • Trabajo remoto, solo Zapisy 3 min/dzień vs średnia Espacio silencioso, wifi rápido, cafés cerca.
  • Nómada digital (1-3 meses) Koszty 3 min/dzień vs średnia Amoblado, wifi, estadía corta flexible, coworking cerca.

Lokalizacja

9 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Altitud Café 1 min pieszo
  • Bar Tucumán Restaurante 1 min pieszo
  • Lavalle Subte 2 min pieszo
  • RP Scannapieco Farmacia 2 min pieszo
  • Plazoleta Suipacha Plaza 3 min pieszo
  • Teatro Colon Metrobús 4 min pieszo
  • Buenos Aires Dance Club Gimnasio 6 min pieszo
  • Plaza Lavalle Parque grande 7 min pieszo
  • Plaza San Martín Parque principal 13 min pieszo
US$ 710
/miesiąc
Umów obejrzenie