Oferta: 1 sypialnia, San Telmo

Oferta: 1 sypialnia, San Telmo

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

1 sypialnia · 1 baño · San Telmo · Alquiler Temporal 2 Ambientes Amueblado – Piso Alto Con Vista Abierta En San Telmo (507260401), San Telmo, Capital Federal

Zaktualizowane May 14

O tym miejscu

Podsumowanie: 1 sypialnia · San Telmo · 34 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 480, Czynsz wspólnoty US$ 85, Szacowane media US$ 88, All-in miesięcznie US$ 653. Kaucja: US$ 480. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Kuchenka, Kuchenka mikrofalowa.

Lokalizacja

8 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Bar Restaurant Defensa Restaurante 1 min pieszo
  • Bayres Gym Gimnasio 1 min pieszo
  • Garay y Defensa Colectivo 3 min pieszo
  • Plazoleta Juan C. Castagnino Plaza 3 min pieszo
  • Ricamon Farmacia 3 min pieszo
  • Zavalia Café 4 min pieszo
  • San Juan Subte 12 min pieszo
  • Av. Independencia Metrobús 13 min pieszo
US$ 653
/miesiąc
Umów obejrzenie