Oferta: 1 sypialnia, San Telmo

Oferta: 1 sypialnia, San Telmo

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

1 sypialnia · 2 camas · 1 baño · San Telmo · Avenida Juan De Garay 700, San Telmo, Capital Federal

Zaktualizowane dzisiaj

O tym miejscu

Podsumowanie: 1 sypialnia · San Telmo · 44 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 1 100, Czynsz wspólnoty US$ 110, Szacowane media US$ 92, All-in miesięcznie US$ 1 302. Kaucja: US$ 1 100. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Kuchenka, Pralka, Suszarka, Siłownia.

Lokalizacja

9 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Garay y Chacabuco Colectivo 2 min pieszo
  • Confitería de Antaño Café 3 min pieszo
  • Santa Catalina Farmacia 4 min pieszo
  • Plaza Rosario Vera Peñaloza 5 min pieszo
  • Constitucion Metrobús 6 min pieszo
  • Bayres Gym Gimnasio 7 min pieszo
  • Plaza de la Constitución Parque grande 8 min pieszo
  • Constitución Subte 9 min pieszo
  • Parque Lezama Parque principal 10 min pieszo
US$ 1 302
/miesiąc
Umów obejrzenie