Oferta: 1 sypialnia, Tres de Febrero

Oferta: 1 sypialnia, Tres de Febrero

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

1 sypialnia · 1 baño · Tres de Febrero · Juan Gómez Ansa 3314, Saénz Peña, Tres De Febrero, Bs.As. G.B.A. Oeste

Zaktualizowane Apr 16

O tym miejscu

Podsumowanie: 1 sypialnia · Tres de Febrero · 35 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 316, Czynsz wspólnoty US$ 62, Szacowane media US$ 63, All-in miesięcznie US$ 441. Kaucja: US$ 316. Udogodnienia: Kuchenka, Piekarnik, Pralka, Dozorca, Balkon, Taras.

Dla Twojego wyszukiwania

Wśród 240 najlepszych wyników dla tego wyszukiwania ta oferta wyróżnia się pod względem całkowitego kosztu mieszkania i organizacji prania; główny kompromis dotyczy zakupów spożywczych. szczegóły min/dzień

Lokalizacja

6 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Estrada y Neuquén Colectivo 2 min pieszo
  • Farmacia 6 min pieszo
  • Santos Boxing Club Gimnasio 6 min pieszo
  • Plaza Presidente Arturo Illia 8 min pieszo
  • La Bologna Restaurante 10 min pieszo
  • Anita's Café 13 min pieszo
US$ 441
/miesiąc
Umów obejrzenie