Oferta: 1 sypialnia, Villa Devoto

Oferta: 1 sypialnia, Villa Devoto

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

1 sypialnia · 1 baño · Villa Devoto · Nueva York y Chivilcoy

Zaktualizowane Saturday

O tym miejscu

Podsumowanie: 1 sypialnia · Villa Devoto · 45 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 493, Czynsz wspólnoty US$ 116, Szacowane media US$ 92, All-in miesięcznie US$ 701. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Ogrzewanie, Kuchenka, Siłownia, Dozorca.

Dla Twojego wyszukiwania

Wśród 240 najlepszych wyników dla tego wyszukiwania ta oferta wyróżnia się pod względem zakupów spożywczych i całkowitego kosztu mieszkania; główny kompromis dotyczy organizacji prania. szczegóły min/dzień

Lokalizacja

6 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Nueva York y Llavallol Colectivo 1 min pieszo
  • Maricel Restaurante 3 min pieszo
  • Solano Lopez Metrobús 6 min pieszo
  • Farmacia Social Devoto 6 min pieszo
  • Baru Gimnasio 6 min pieszo
  • Acacia Negra Café 9 min pieszo
US$ 703
/miesiąc
Umów obejrzenie