Oferta: 2 sypialnie, Almirante Brown

Oferta: 2 sypialnie, Almirante Brown

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

2 sypialnie · 1 baño · Almirante Brown · Int Amenedo 1000, Burzaco, Almirante Brown, Bs.As. G.B.A. Sur

Zaktualizowane dzisiaj

O tym miejscu

Podsumowanie: 2 sypialnie · Almirante Brown · 300 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 697, Czynsz wspólnoty US$ 660, Szacowane media US$ 109, All-in miesięcznie US$ 1 466. Kaucja: US$ 697. Udogodnienia: Wi-Fi, Miejsce do pracy.

Udogodnienia

Komfort

  • Wi-Fi

Miejsce do pracy

  • Miejsce do pracy

Lokalizacja

4 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Plaza Belgrano Colectivo 3 min pieszo
  • Plaza de Burzaco 3 min pieszo
  • La Parrilla Restaurante 5 min pieszo
  • Intensity Gym Gimnasio 16 min pieszo
US$ 1 466
/miesiąc
Umów obejrzenie