Oferta: 2 sypialnie, Esteban Echeverría

Oferta: 2 sypialnie, Esteban Echeverría

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

2 sypialnie · 1 baño · Esteban Echeverría · ALEM 766

Zaktualizowane wczoraj

O tym miejscu

Podsumowanie: 2 sypialnie · Esteban Echeverría · 1 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 481, Czynsz wspólnoty US$ 2, Szacowane media US$ 69, All-in miesięcznie US$ 665. Kaucja: US$ 481. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Ogrzewanie, Kuchenka, Piekarnik, Pralka.

Lokalizacja

7 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Alem y Saavedra Colectivo 2 min pieszo
  • Farma Alem Farmacia 2 min pieszo
  • Tuluka Gimnasio 2 min pieszo
  • Ibuki Sushi Restaurante 3 min pieszo
  • Super Crazy Supermercado 4 min pieszo
  • La Curaduría Café 4 min pieszo
  • Plaza Mitre 5 min pieszo
US$ 665
/miesiąc
Umów obejrzenie