Oferta: 2 sypialnie, Esteban Echeverría

Oferta: 2 sypialnie, Esteban Echeverría

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

2 sypialnie · 1 baño · Esteban Echeverría · Ramón Santamarina 949, El Jagüel, El Jagüel, Esteban Echeverría, Bs.As. G.B.A. Sur

Zaktualizowane May 11

O tym miejscu

Podsumowanie: 2 sypialnie · Esteban Echeverría · 55 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 285, Czynsz wspólnoty US$ 121, Szacowane media US$ 95, All-in miesięcznie US$ 768. Kaucja: US$ 285. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Parking, Balkon.

Dla Twojego wyszukiwania

Wśród 240 najlepszych wyników dla tego wyszukiwania ta oferta wyróżnia się pod względem zakupów spożywczych i rytmu pracy; główny kompromis dotyczy organizacji prania. szczegóły min/dzień

Lokalizacja

4 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Ariel y Mechi Supermercado 3 min pieszo
  • Aldebalde Farmacia 4 min pieszo
  • Pizza Bari Restaurante 13 min pieszo
  • Full Café 16 min pieszo
US$ 763
/miesiąc
Umów obejrzenie