Oferta: Kawalerka, Palermo

Oferta: Kawalerka, Palermo

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

Kawalerka · 1 baño · Palermo · Gurruchaga e/ Guatemala y Paraguay

Zaktualizowane wczoraj

O tym miejscu

Podsumowanie: Kawalerka · Palermo · 46 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 1 000, Czynsz wspólnoty US$ 155, Szacowane media US$ 92, All-in miesięcznie US$ 1 247. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Ogrzewanie, TV, Kuchnia, Kuchenka.

Lokalizacja

10 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Plazoleta Luna de Enfrente Plaza 2 min pieszo
  • Kajue Café Café 2 min pieszo
  • Raggio Restaurante 2 min pieszo
  • Always Gym Gimnasio 2 min pieszo
  • Borges y Paraguay Colectivo 4 min pieszo
  • Tokio Supermercado 4 min pieszo
  • Farmacia Ilíada 4 min pieszo
  • Plaza Italia Subte 11 min pieszo
  • Guatemala Metrobús 12 min pieszo
  • Paseo Pita y Pedernera Parque grande 14 min pieszo
US$ 1 247
/miesiąc
Umów obejrzenie