Oferta: 2 sypialnie, San Cristóbal

Oferta: 2 sypialnie, San Cristóbal

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

2 sypialnie · 3 camas · 2 baños · San Cristóbal · Pasco 1100, Piso 4

Zaktualizowane wczoraj

O tym miejscu

Podsumowanie: 2 sypialnie · San Cristóbal · 72 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 490, Czynsz wspólnoty US$ 182, Szacowane media US$ 97, All-in miesięcznie US$ 769. Kaucja: US$ 490. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Kuchenka, Piekarnik, Kuchenka mikrofalowa, Pralka.

Dla Twojego wyszukiwania

Wśród 240 najlepszych wyników dla tego wyszukiwania ta oferta wyróżnia się pod względem całkowitego kosztu mieszkania i zakupów spożywczych; główny kompromis dotyczy czasu sprzątania. szczegóły min/dzień

Lokalizacja

8 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Avenida San Juan Colectivo 2 min pieszo
  • Nueva Mujica Farmacia 2 min pieszo
  • La Cueva Restaurante 2 min pieszo
  • Pichincha Subte 3 min pieszo
  • Irene Orlando Plaza 4 min pieszo
  • Cafe del Biografo Café 6 min pieszo
  • Pichincha Metrobús 10 min pieszo
  • Magnum Gimnasio Gimnasio 11 min pieszo
US$ 769
/miesiąc
Umów obejrzenie