Oferta: 2 sypialnie, San Telmo

Oferta: 2 sypialnie, San Telmo

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

2 sypialnie · 2 baños · San Telmo · Humberto Primo 300

Zaktualizowane wczoraj

O tym miejscu

Podsumowanie: 2 sypialnie · San Telmo · 100 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 650, Czynsz wspólnoty US$ 278, Szacowane media US$ 105, All-in miesięcznie US$ 1 033. Kaucja: US$ 650. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Kuchnia, Kuchenka, Piekarnik, Kuchenka mikrofalowa.

Dla Twojego wyszukiwania

Wśród 240 najlepszych wyników dla tego wyszukiwania ta oferta wyróżnia się pod względem zakupów spożywczych i treningu cardio; główny kompromis dotyczy czasu sprzątania. szczegóły min/dzień

Lokalizacja

8 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Sagardi Restaurante 1 min pieszo
  • Humberto I Colectivo 2 min pieszo
  • Bar Dorrego Café 2 min pieszo
  • Plazoleta Beatriz Guido Plaza 4 min pieszo
  • Farmacity Farmacia 4 min pieszo
  • Bayres Gym Gimnasio 7 min pieszo
  • Av. Independencia Metrobús 8 min pieszo
  • San Juan Subte 14 min pieszo
US$ 1 033
/miesiąc
Umów obejrzenie