Oferta: 2 sypialnie, Villa Santa Rita

Oferta: 2 sypialnie, Villa Santa Rita

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

2 sypialnie · 1 baño · Villa Santa Rita · Argerich 1776 e/ Diaz y Magariños Cervantes

Zaktualizowane wczoraj

O tym miejscu

Podsumowanie: 2 sypialnie · Villa Santa Rita · 40 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 596, Czynsz wspólnoty US$ 81, Szacowane media US$ 65, All-in miesięcznie US$ 742. Kaucja: US$ 596. Udogodnienia: Wi-Fi, Ogrzewanie, TV, Kuchnia, Kuchenka, Balkon.

Dla Twojego wyszukiwania

Wśród 240 najlepszych wyników dla tego wyszukiwania ta oferta wyróżnia się pod względem całkowitego kosztu mieszkania i codziennego komfortu; główny kompromis dotyczy zakupów spożywczych. szczegóły min/dzień

Lokalizacja

8 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Magariños Cervantes y Helguera Colectivo 3 min pieszo
  • Amancio Café 3 min pieszo
  • Nueva Nazca Farmacia 4 min pieszo
  • Buenos Ayres Pizza Restaurante 4 min pieszo
  • Dia Supermercado 5 min pieszo
  • Gerbo Sport Gimnasio 5 min pieszo
  • Av. Nazca Metrobús 10 min pieszo
  • Plaza de los Periodistas Parque grande 16 min pieszo
US$ 742
/miesiąc
Umów obejrzenie