Oferta: 4 sypialnie, Acassuso

Oferta: 4 sypialnie, Acassuso

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

4 sypialnie · 3 baños · Acassuso · GUEMES 1200

Zaktualizowane dzisiaj

O tym miejscu

Podsumowanie: 4 sypialnie · Acassuso · 240 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 6 000, Czynsz wspólnoty US$ 672, Szacowane media US$ 102, All-in miesięcznie US$ 6 774. Kaucja: US$ 6 000. Udogodnienia: Wi-Fi, Ogrzewanie, Miejsce do pracy, Basen, Parking, Balkon.

Dla Twojego wyszukiwania

Wśród 240 najlepszych wyników dla tego wyszukiwania ta oferta wyróżnia się pod względem zakupów spożywczych i czasu sprzątania; główny kompromis dotyczy całkowitego kosztu mieszkania. szczegóły min/dzień

Lokalizacja

5 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • La Campiña Restaurante 3 min pieszo
  • Libertador y Pueyrredón Colectivo 4 min pieszo
  • Acuarel Gimnasio 4 min pieszo
  • Havanna Café 6 min pieszo
  • Openfarma Acassuso Farmacia 8 min pieszo
US$ 6 774
/miesiąc
Umów obejrzenie