Oferta: 4 sypialnie, Martínez

Oferta: 4 sypialnie, Martínez

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

4 sypialnie · 4 camas · 5 baños · Martínez · Aristóbulo del Valle 1200

Zaktualizowane Saturday

O tym miejscu

Podsumowanie: 4 sypialnie · Martínez · 346 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 4 800, Czynsz wspólnoty US$ 969, Szacowane media US$ 139, All-in miesięcznie US$ 5 908. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Ogrzewanie, TV, Kuchenka, Zmywarka.

Lokalizacja

7 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Libertador y Del Valle Colectivo 3 min pieszo
  • PANI Martínez Restaurante 3 min pieszo
  • Farma 365 Farmacia 4 min pieszo
  • Starbucks Café 4 min pieszo
  • Acuarel Gimnasio 8 min pieszo
  • Paseo Público Costero Parque principal 16 min pieszo
  • Paseo Público Costero Parque grande 16 min pieszo
US$ 5 908
/miesiąc
Umów obejrzenie