Oferta: 4 sypialnie, Pilar

Oferta: 4 sypialnie, Pilar

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

4 sypialnie · 3 baños · Pilar · Los Lirios Y Sarmiento. Km 51,5 830, Pilar, Bs.As. G.B.A. Norte

Zaktualizowane Sunday

O tym miejscu

Podsumowanie: 4 sypialnie · Pilar. Koszty miesięczne: Najem US$ 209, Czynsz wspólnoty US$ 11 000, Szacowane media US$ 318, All-in miesięcznie US$ 11 527. Kaucja: US$ 6 272. Udogodnienia: Wi-Fi, Ogrzewanie, Basen.

Dla Twojego wyszukiwania

Wśród 240 najlepszych wyników dla tego wyszukiwania ta oferta wyróżnia się pod względem czasu sprzątania i zakupów spożywczych; główny kompromis dotyczy całkowitego kosztu mieszkania. szczegóły min/dzień

Udogodnienia

Komfort

  • Wi-Fi
  • Ogrzewanie

Budynek

  • Basen

Lokalizacja

US$ 11 527
/miesiąc
Umów obejrzenie