Oferta: 4 sypialnie, San Fernando

Oferta: 4 sypialnie, San Fernando

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

4 sypialnie · 5 baños · San Fernando · Barrio Cerrado Rincon Del Arca

Zaktualizowane dzisiaj

O tym miejscu

Podsumowanie: 4 sypialnie · San Fernando · 291 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 4 900, Czynsz wspólnoty US$ 815, Szacowane media US$ 133, All-in miesięcznie US$ 5 848. Kaucja: US$ 4 900. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Ogrzewanie, TV, Pralka, Miejsce do pracy.

Dla Twojego wyszukiwania

Wśród 240 najlepszych wyników dla tego wyszukiwania ta oferta wyróżnia się pod względem zakupów spożywczych i organizacji prania; główny kompromis dotyczy całkowitego kosztu mieszkania. szczegóły min/dzień

Lokalizacja

4 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Costanera Municipal de San Fernando Parque grande 8 min pieszo
  • Dutch Café Restaurante 8 min pieszo
  • Zinga Farmacia 13 min pieszo
  • MTZ Gimnasio 13 min pieszo
US$ 5 848
/miesiąc
Umów obejrzenie