Oferta: 4 sypialnie, Tigre
Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.
Zaktualizowane dzisiaj
O tym miejscu
Podsumowanie: 4 sypialnie · Tigre · 200 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 2 000, Czynsz wspólnoty US$ 440, Szacowane media US$ 97, All-in miesięcznie US$ 2 537. Kaucja: US$ 2 000. Udogodnienia: Wi-Fi, Ogrzewanie, TV, Kuchenka, Piekarnik, Kuchenka mikrofalowa.
Dla Twojego wyszukiwania
Wśród 240 najlepszych wyników dla tego wyszukiwania ta oferta wyróżnia się pod względem całkowitego kosztu mieszkania i organizacji prania; główny kompromis dotyczy rytmu pracy. szczegóły min/dzień
Lokalizacja
4 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru
- Mega Gym Gimnasio 4 min pieszo
- Z & Eme Restaurante 8 min pieszo
- Plaza General Ángel Pacheco Parque grande 13 min pieszo
- Allegro Café 20 min pieszo