Oferta: 5 sypialni, Pilar

Oferta: 5 sypialni, Pilar

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

5 sypialni · 8 camas · 3 baños · Pilar · Mayling C.c 100, Pilar, Bs.As. G.B.A. Norte

Zaktualizowane dzisiaj

O tym miejscu

Podsumowanie: 5 sypialni · Pilar · 450 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 12 000, Czynsz wspólnoty US$ 990, Szacowane media US$ 150, All-in miesięcznie US$ 13 140. Kaucja: US$ 12 000. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Ogrzewanie, TV, Kuchenka, Parking.

Dla Twojego wyszukiwania

Wśród 240 najlepszych wyników dla tego wyszukiwania ta oferta wyróżnia się pod względem czasu sprzątania i organizacji prania; główny kompromis dotyczy całkowitego kosztu mieszkania. szczegóły min/dzień

Lokalizacja

5 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Mayling Bus Colectivo 2 min pieszo
  • Herbarium Café 3 min pieszo
  • Plaza Los Mirasoles 8 min pieszo
  • Ley Primera - Pilar Restaurante 13 min pieszo
  • Del Concord Farmacia 20 min pieszo
US$ 13 140
/miesiąc
Umów obejrzenie