Oferta: 5 sypialni, Retiro

Oferta: 5 sypialni, Retiro

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

5 sypialni · 8 camas · 1 baño · Retiro · Alvear 500, Barrio Norte, Capital Federal

Zaktualizowane dzisiaj

O tym miejscu

Podsumowanie: 5 sypialni · Retiro · 230 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 4 200, Czynsz wspólnoty US$ 575, Szacowane media US$ 126, All-in miesięcznie US$ 4 901. Kaucja: US$ 4 200. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Ogrzewanie, Kuchenka, Piekarnik, Pralka.

Dla Twojego wyszukiwania

Wśród 240 najlepszych wyników dla tego wyszukiwania ta oferta wyróżnia się pod względem codziennego komfortu i czasu sprzątania; główny kompromis dotyczy rytmu pracy. szczegóły min/dzień

Lokalizacja

8 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Simona Café 1 min pieszo
  • Niza Restaurante 1 min pieszo
  • Plazoleta Alberto Evaristo Ginastera Plaza 2 min pieszo
  • Catalinas Subte 3 min pieszo
  • Marcelo T. de Alvear Metrobús 3 min pieszo
  • Plaza San Martín Parque principal 4 min pieszo
  • Plaza San Martín Parque grande 4 min pieszo
  • Sport Club Gimnasio 6 min pieszo
US$ 4 901
/miesiąc
Umów obejrzenie