Oferta: 6 sypialni, La Plata

Oferta: 6 sypialni, La Plata

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

6 sypialni · 10 camas · 5 baños · La Plata · Calle 24 Entre 403 Y 405

Zaktualizowane dzisiaj

O tym miejscu

Podsumowanie: 6 sypialni · La Plata. Koszty miesięczne: Najem US$ 1 700, Czynsz wspólnoty US$ 7 075, Szacowane media US$ 292, All-in miesięcznie US$ 9 067. Kaucja: US$ 1 700. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Kuchenka, Kuchenka mikrofalowa, Pralka, Miejsce do pracy.

Lokalizacja

4 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Min Kai Supermercado 11 min pieszo
  • Zito Farmacia 12 min pieszo
  • Camino Belgrano y 415 Colectivo 17 min pieszo
  • Plaza Los Zorzales 17 min pieszo
US$ 9 067
/miesiąc
Umów obejrzenie