Oferta: Kawalerka, San Miguel

Oferta: Kawalerka, San Miguel

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

Kawalerka · 1 baño · San Miguel · Maestro Ángel D'Elía 1095, Muñiz, San Miguel, Bs.As. G.B.A. Norte

Zaktualizowane May 8

O tym miejscu

Podsumowanie: Kawalerka · San Miguel · 25 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 286, Czynsz wspólnoty US$ 55, Szacowane media US$ 60, All-in miesięcznie US$ 627. Kaucja: US$ 286. Udogodnienia: Wi-Fi, Kuchenka, Basen.

Dla Twojego wyszukiwania

Wśród 240 najlepszych wyników dla tego wyszukiwania ta oferta wyróżnia się pod względem codziennego komfortu i organizacji prania; główny kompromis dotyczy zakupów spożywczych. szczegóły min/dzień

Lokalizacja

7 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Cabral y D'Elía Colectivo 1 min pieszo
  • La Alemana Supermercado 3 min pieszo
  • Café Martínez 4 min pieszo
  • Finca Gourmet Restaurante 4 min pieszo
  • Muscolini Farmacia 6 min pieszo
  • Green Fit Gimnasio 6 min pieszo
  • Plaza de las Carretas 7 min pieszo
US$ 621
/miesiąc
Umów obejrzenie