Oferta: Kawalerka, Vicente López

Oferta: Kawalerka, Vicente López

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

Kawalerka · 2 camas · 2 baños · Vicente López · Borges 2700

Zaktualizowane Thursday

O tym miejscu

Podsumowanie: Kawalerka · Vicente López · 50 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 495, Czynsz wspólnoty US$ 170, Szacowane media US$ 93, All-in miesięcznie US$ 758. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, TV, Kuchenka, Piekarnik, Kuchenka mikrofalowa.

Dla Twojego wyszukiwania

Wśród 240 najlepszych wyników dla tego wyszukiwania ta oferta wyróżnia się pod względem całkowitego kosztu mieszkania i rytmu pracy; główny kompromis dotyczy zakupów spożywczych. szczegóły min/dzień

Lokalizacja

6 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • España y Pelliza Colectivo 3 min pieszo
  • Menegol Farmacia 3 min pieszo
  • Supermercado Grupo Ángel 4 min pieszo
  • El Golf pizzería Restaurante 12 min pieszo
  • Capra café Café 16 min pieszo
  • Fitness Club Gimnasio 20 min pieszo
US$ 758
/miesiąc
Umów obejrzenie