Oferta: Kawalerka, Vicente López

Oferta: Kawalerka, Vicente López

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

Kawalerka · 1 baño · Vicente López · Bolivia 1700, Piso 3

Zaktualizowane wczoraj

O tym miejscu

Podsumowanie: Kawalerka · Vicente López · 51 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 406, Czynsz wspólnoty US$ 73, Szacowane media US$ 91, All-in miesięcznie US$ 812. Kaucja: US$ 406. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Kuchenka, Piekarnik, Balkon.

Dla Twojego wyszukiwania

Wśród 240 najlepszych wyników dla tego wyszukiwania ta oferta wyróżnia się pod względem całkowitego kosztu mieszkania i jakości snu; główny kompromis dotyczy zakupów spożywczych. szczegóły min/dzień

Lokalizacja

6 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • San Martín y Pellegrini Colectivo 4 min pieszo
  • Plaza Retén Belgrano Cargas 6 min pieszo
  • El Prado de Florida Restaurante 7 min pieszo
  • Le Crem Café Bar Café 9 min pieszo
  • Suizo San Andres Farmacia 11 min pieszo
  • Centro de Jubilados y Pensionados Los Jazmines Gimnasio 13 min pieszo
US$ 812
/miesiąc
Umów obejrzenie