Oferta: Kawalerka, Victoria

Oferta: Kawalerka, Victoria

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

Kawalerka · 3 baños · Victoria · MIGUENS 3400

Zaktualizowane dzisiaj

O tym miejscu

Podsumowanie: Kawalerka · Victoria · 280 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 5 000, Czynsz wspólnoty US$ 784, Szacowane media US$ 107, All-in miesięcznie US$ 5 891. Udogodnienia: Wi-Fi, Ogrzewanie, TV, Kuchenka, Pralka, Suszarka.

Dla Twojego wyszukiwania

Wśród 240 najlepszych wyników dla tego wyszukiwania ta oferta wyróżnia się pod względem organizacji prania i rytmu pracy; główny kompromis dotyczy całkowitego kosztu mieszkania. szczegóły min/dzień

Lokalizacja

7 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • La Capelina Cafe Café 4 min pieszo
  • Siete Mares Restaurante 4 min pieszo
  • Pilates Victoria Gimnasio 4 min pieszo
  • Libertador y Uruguay Colectivo 5 min pieszo
  • Punta Market Supermercado 5 min pieszo
  • Openfarma Farmacia 8 min pieszo
  • Costanera Pública Marina Nueva Parque grande 19 min pieszo
US$ 5 891
/miesiąc
Umów obejrzenie