Oferta: Kawalerka, Villa del Parque

Oferta: Kawalerka, Villa del Parque

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

Kawalerka · 1 baño · Villa del Parque · Avenida San Martin 4000, Piso 0

Zaktualizowane Saturday

O tym miejscu

Podsumowanie: Kawalerka · Villa del Parque · 41 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 534, Czynsz wspólnoty US$ 85, Szacowane media US$ 91, All-in miesięcznie US$ 710. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Ogrzewanie, TV, Kuchenka, Piekarnik.

Dla Twojego wyszukiwania

Wśród 240 najlepszych wyników dla tego wyszukiwania ta oferta wyróżnia się pod względem codziennego komfortu i organizacji prania; główny kompromis dotyczy zakupów spożywczych. szczegóły min/dzień

Lokalizacja

9 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Chorroarín y San Martín Colectivo 2 min pieszo
  • Buffalo's Café 3 min pieszo
  • Empedrado Metrobús 4 min pieszo
  • Pavimento y Espacio Recreativo Calle Bufano Plaza 4 min pieszo
  • Viejo Mundo Restaurante 6 min pieszo
  • Parque La Isla de la Paternal Parque principal 11 min pieszo
  • Parque La Isla de la Paternal Parque grande 11 min pieszo
  • Staff Gym Max Max Gimnasio 12 min pieszo
  • Farmacia Tecnica 13 min pieszo
US$ 705
/miesiąc
Umów obejrzenie