Житло: 1 спальня, Śródmieście

Житло: 1 спальня, Śródmieście

Ранжування ґрунтується на оцінці відповідності та вартості. Орендодавці не можуть оплатити вищий рейтинг.

1 спальня · 2 camas · 1 baño · Śródmieście · Kłopot, Wola, Warszawa, mazowieckie

Оновлено сьогодні

Про це помешкання

Короткий опис: 1 спальня · Śródmieście · 41 м². Щомісячні витрати: Оренда PLN 4 000, Плата за будинок (комунальні платежі) PLN 500, Орієнтовні комунальні платежі PLN 240, Щомісячно все-в-одному PLN 4 740. Застава: PLN 4 500. Зручності: Опалення, Телевізор, Плита, Духовка, Посудомийна машина, Пральна машина.

Локація

9 місць поблизу для піших прогулянок

  • Pizza Na Wypasie Restaurante 2 мін. пішки
  • Zdrofit Gimnasio 5 мін. пішки
  • Rondo „Radosława” 09 Colectivo 6 мін. пішки
  • Rondo „Radosława” 09 Tranvía 6 мін. пішки
  • Skwer Tadeusza Zawadzkiego „Zośki” Plaza 7 мін. пішки
  • Deseo Café 7 мін. пішки
  • Organic Market Supermercado 8 мін. пішки
  • Super-Pharm Farmacia 10 мін. пішки
  • Dworzec Gdański Subte 13 мін. пішки
PLN 4 740
/місяць
Запланувати перегляд