Oferta: 1 sypialnia, Almagro

Oferta: 1 sypialnia, Almagro

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

1 sypialnia · 2 camas · 1 baño · Almagro · Av. Belgrano 3000 - 3300, Balvanera, Capital Federal, Capital Federal

Zaktualizowane May 9

O tym miejscu

Podsumowanie: 1 sypialnia · Almagro · 42 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 775, Czynsz wspólnoty US$ 96, Szacowane media US$ 90, All-in miesięcznie US$ 961. Kaucja: US$ 871. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Ogrzewanie, Kuchenka, Kuchenka mikrofalowa, Pralka.

Lokalizacja

7 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Super Belgrano Supermercado 1 min pieszo
  • 24 de Noviembre y Belgrano Colectivo 2 min pieszo
  • Silfab Farmacia 2 min pieszo
  • Maria Restaurante 2 min pieszo
  • Kinexis Gimnasio 2 min pieszo
  • Venezuela Subte 9 min pieszo
  • Café Martínez 9 min pieszo
US$ 961
/miesiąc
Umów obejrzenie