Oferta: 1 sypialnia, Almagro

Oferta: 1 sypialnia, Almagro

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

1 sypialnia · 2 camas · 1 baño · Almagro · Rio De Janeiro 700

Zaktualizowane wczoraj

O tym miejscu

Podsumowanie: 1 sypialnia · Almagro · 42 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 650, Czynsz wspólnoty US$ 106, Szacowane media US$ 91, All-in miesięcznie US$ 901. Kaucja: US$ 650. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Ogrzewanie, TV, Kuchenka, Piekarnik.

Lokalizacja

9 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Potosí y Río de Janeiro Colectivo 1 min pieszo
  • Farmacia Río 1 3 min pieszo
  • El Gran Mosquito Restaurante 3 min pieszo
  • Plazoleta Federico Froebel Plaza 4 min pieszo
  • Bonafide Café 6 min pieszo
  • Pilates Chic Studio Gimnasio 6 min pieszo
  • Ángel Gallardo Subte 8 min pieszo
  • Parque Centenario Parque principal 8 min pieszo
  • Parque Centenario Parque grande 8 min pieszo
US$ 901
/miesiąc
Umów obejrzenie