Oferta: 1 sypialnia, General San Martín

Oferta: 1 sypialnia, General San Martín

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

1 sypialnia · 1 baño · General San Martín · 11 DE SEPTIEMBRE al 5500

Zaktualizowane Saturday

O tym miejscu

Podsumowanie: 1 sypialnia · General San Martín · 35 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 427, Czynsz wspólnoty US$ 77, Szacowane media US$ 64, All-in miesięcznie US$ 568. Udogodnienia: Wi-Fi, Ogrzewanie, Kuchnia, Kuchenka, Piekarnik, Pralka.

Lokalizacja

5 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Torre de la Inmorttalidad Supermercado 8 min pieszo
  • Artigas y Caseros Colectivo 9 min pieszo
  • Parrilla Restaurante 9 min pieszo
  • Plaza Roca 13 min pieszo
  • Don Luis Café 19 min pieszo
US$ 564
/miesiąc
Umów obejrzenie