Oferta: 1 sypialnia, Núñez

Oferta: 1 sypialnia, Núñez

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

1 sypialnia · 2 camas · 1 baño · Núñez · O Higgins y Paroissien

Zaktualizowane Wednesday

O tym miejscu

Podsumowanie: 1 sypialnia · Núñez · 55 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 950, Czynsz wspólnoty US$ 169, Szacowane media US$ 95, All-in miesięcznie US$ 1 214. Kaucja: US$ 950. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Ogrzewanie, Kuchenka, Piekarnik, Kuchenka mikrofalowa.

Lokalizacja

9 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Super Arcos Supermercado 2 min pieszo
  • Plazoleta Lucila Yaconis Plaza 3 min pieszo
  • Café Nuñez 3 min pieszo
  • Chakana Gimnasio 3 min pieszo
  • Traiano Restaurante 5 min pieszo
  • Larralde y Arcos Colectivo 6 min pieszo
  • Farmacity Farmacia 6 min pieszo
  • Paroissien Metrobús 7 min pieszo
  • Congreso de Tucumán Subte 19 min pieszo
US$ 1 214
/miesiąc
Umów obejrzenie