Oferta: 1 sypialnia, Núñez

Oferta: 1 sypialnia, Núñez

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

1 sypialnia · 2 camas · 1 baño · Núñez · Deheza Y Cabildo, Núñez, Capital Federal, Capital Federal

Zaktualizowane Sunday

O tym miejscu

Podsumowanie: 1 sypialnia · Núñez · 52 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 1 200, Czynsz wspólnoty US$ 130, All-in miesięcznie US$ 1 330. Kaucja: US$ 1 200. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Ogrzewanie, Kuchenka, Piekarnik, Kuchenka mikrofalowa.

Lokalizacja

8 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Quesada Metrobús 1 min pieszo
  • Tío Tempo Café 1 min pieszo
  • Quesada Colectivo 2 min pieszo
  • San Marco Farmacia 2 min pieszo
  • Kumazawa Gimnasio 2 min pieszo
  • Congreso de Tucumán Subte 4 min pieszo
  • Schuster Restaurante 4 min pieszo
  • Plazoleta General Francisco Ramírez Plaza 7 min pieszo
US$ 1 330
/miesiąc
Umów obejrzenie