Oferta: 1 sypialnia, Puerto Madero

Oferta: 1 sypialnia, Puerto Madero

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

1 sypialnia · 1 baño · Puerto Madero · Rosario Vera Peñaloza al 500 - Zencity

Zaktualizowane dzisiaj

O tym miejscu

Podsumowanie: 1 sypialnia · Puerto Madero · 62 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 2 200, Czynsz wspólnoty US$ 155, All-in miesięcznie US$ 2 355. Kaucja: US$ 2 200. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Ogrzewanie, TV, Kuchenka, Piekarnik.

Lokalizacja

10 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Villaflor y Cossetini Colectivo 5 min pieszo
  • Farmacity Farmacia 5 min pieszo
  • i Fresh Café 5 min pieszo
  • Avicar Supermercado 6 min pieszo
  • Orange Madero Restaurante 6 min pieszo
  • Parque Virginia Bolten Parque grande 7 min pieszo
  • Mujeres Argentinas Parque principal 8 min pieszo
  • Av. Belgrano Metrobús 12 min pieszo
  • Crossfit Tuluka Gimnasio 14 min pieszo
  • Plaza de Mayo Subte 18 min pieszo
US$ 2 355
/miesiąc
Umów obejrzenie