Oferta: 1 sypialnia, Tigre

Oferta: 1 sypialnia, Tigre

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

1 sypialnia · 1 baño · Tigre · Olivares Al 200, Villa Los Romeros, Tigre, Bs.As. G.B.A. Norte

Zaktualizowane May 8

O tym miejscu

Podsumowanie: 1 sypialnia · Tigre · 57 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 950, Czynsz wspólnoty US$ 250, Szacowane media US$ 95, All-in miesięcznie US$ 1 679. Kaucja: US$ 950. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Kuchenka, Pralka, Dozorca, Parking.

Lokalizacja

4 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Granero Restaurante 2 min pieszo
  • Remeros Plaza Colectivo 4 min pieszo
  • OpenFarma Delta Farmacia 4 min pieszo
  • SportClub Remeros Gimnasio 4 min pieszo
US$ 1 429
/miesiąc
Umów obejrzenie