Oferta: 1 sypialnia, Villa Urquiza

Oferta: 1 sypialnia, Villa Urquiza

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

1 sypialnia · 1 baño · Villa Urquiza · Pasaje de la Tecnica 5556 1 D

Zaktualizowane dzisiaj

O tym miejscu

Podsumowanie: 1 sypialnia · Villa Urquiza · 30 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 423, Czynsz wspólnoty US$ 70, Szacowane media US$ 87, All-in miesięcznie US$ 650. Kaucja: US$ 493. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Kuchnia, Kuchenka, Pralka, Dozorca.

Lokalizacja

7 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Triunvirato y Tamborini Colectivo 5 min pieszo
  • Das's Café 7 min pieszo
  • Urbano Restaurante 7 min pieszo
  • Santosha Fight Club Gimnasio 13 min pieszo
  • Parque Padre Mugica Parque principal 15 min pieszo
  • Parque Padre Mugica Parque grande 15 min pieszo
  • Juan Manuel de Rosas Subte 16 min pieszo
US$ 650
/miesiąc
Umów obejrzenie