Oferta: 2 sypialnie, Puerto Madero

Oferta: 2 sypialnie, Puerto Madero

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

2 sypialnie · 4 camas · 2 baños · Puerto Madero · Olga Cossettini Al 1100, Puerto Madero, Capital Federal

Zaktualizowane Sunday

O tym miejscu

Podsumowanie: 2 sypialnie · Puerto Madero · 110 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 2 100, Czynsz wspólnoty US$ 275, Szacowane media US$ 107, All-in miesięcznie US$ 2 482. Kaucja: US$ 2 100. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Kuchenka, Parking, Balkon.

Lokalizacja

10 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Avicar Supermercado 1 min pieszo
  • Hausbrot Café 1 min pieszo
  • Lupita Restaurante 1 min pieszo
  • Farmacity Farmacia 2 min pieszo
  • Villaflor y Cossetini Colectivo 3 min pieszo
  • Mujeres Argentinas Parque principal 7 min pieszo
  • Mujeres Argentinas Parque grande 7 min pieszo
  • Av. Belgrano Metrobús 10 min pieszo
  • Megatlon Gimnasio 12 min pieszo
  • Plaza de Mayo Subte 14 min pieszo
US$ 2 482
/miesiąc
Umów obejrzenie