Oferta: 2 sypialnie, Saavedra

Oferta: 2 sypialnie, Saavedra

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

2 sypialnie · 3 camas · 2 baños · Saavedra · Tronador al 3400

Zaktualizowane dzisiaj

O tym miejscu

Podsumowanie: 2 sypialnie · Saavedra · 83 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 2 800, Czynsz wspólnoty US$ 208, Szacowane media US$ 101, All-in miesięcznie US$ 3 109. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Ogrzewanie, TV, Kuchenka, Piekarnik.

Lokalizacja

8 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Tronador y Larralde Colectivo 4 min pieszo
  • Holmberg Farmacia 4 min pieszo
  • Raines Restaurante 5 min pieszo
  • Plaza de Todos 6 min pieszo
  • Café Martínez 6 min pieszo
  • A.M. Fitness & Training Gimnasio 7 min pieszo
  • Plaza Juan Bautista Alberdi Parque grande 8 min pieszo
  • Parque Saavedra Parque principal 18 min pieszo
US$ 3 109
/miesiąc
Umów obejrzenie