Oferta: 2 sypialnie, San Isidro

Oferta: 2 sypialnie, San Isidro

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

2 sypialnie · 2 camas · 2 baños · San Isidro · Gral.Paz 600, San Isidro, Bs.As. G.B.A. Norte

Zaktualizowane dzisiaj

O tym miejscu

Podsumowanie: 2 sypialnie · San Isidro · 91 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 1 207, Czynsz wspólnoty US$ 162, Szacowane media US$ 103, All-in miesięcznie US$ 1 671. Kaucja: US$ 1 207. Udogodnienia: AC, Ogrzewanie, Kuchenka, Piekarnik, Pralka, Siłownia.

Lokalizacja

6 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Márquez y Haedo Colectivo 3 min pieszo
  • El Córdoba Supermercado 7 min pieszo
  • Merlín Café 9 min pieszo
  • Plaza Hipólito Yrigoyen 10 min pieszo
  • Kentucky Restaurante 11 min pieszo
  • Crossfit San Isidro Gimnasio 11 min pieszo
US$ 1 671
/miesiąc
Umów obejrzenie