Oferta: 2 sypialnie, Tigre

Oferta: 2 sypialnie, Tigre

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

2 sypialnie · 2 camas · 2 baños · Tigre · Terrazas - Santa Barbara

Zaktualizowane dzisiaj

O tym miejscu

Podsumowanie: 2 sypialnie · Tigre · 105 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 1 500, Czynsz wspólnoty US$ 231, All-in miesięcznie US$ 1 731. Kaucja: US$ 9 000. Udogodnienia: Wi-Fi, Ogrzewanie, Kuchenka, Pralka, Siłownia, Dozorca.

Lokalizacja

US$ 1 731
/miesiąc
Umów obejrzenie