Oferta: 2 sypialnie, Villa Crespo

Oferta: 2 sypialnie, Villa Crespo

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

2 sypialnie · 4 camas · 1 baño · Villa Crespo · Vera 700

Zaktualizowane dzisiaj

O tym miejscu

Podsumowanie: 2 sypialnie · Villa Crespo · 70 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 800, Czynsz wspólnoty US$ 175, Szacowane media US$ 98, All-in miesięcznie US$ 1 073. Kaucja: US$ 800. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Ogrzewanie, Kuchnia, Kuchenka, Kuchenka mikrofalowa.

Lokalizacja

10 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Café Crespin 1 min pieszo
  • Ramírez de Velasco y Acevedo Colectivo 3 min pieszo
  • Súper Pampero Supermercado 3 min pieszo
  • Natgen Restaurante 3 min pieszo
  • Malabia - Osvaldo Pugliese Subte 4 min pieszo
  • Briut Farmacia 4 min pieszo
  • Concept Gimnasio 9 min pieszo
  • Aguirre Metrobús 10 min pieszo
  • Parque Centenario Parque principal 19 min pieszo
  • Parque Centenario Parque grande 19 min pieszo
US$ 1 073
/miesiąc
Umów obejrzenie