Oferta: 2 sypialnie, Villa Luro

Oferta: 2 sypialnie, Villa Luro

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

2 sypialnie · 1 baño · Villa Luro · Avenida Escalada 200, Piso 2

Zaktualizowane Saturday

O tym miejscu

Podsumowanie: 2 sypialnie · Villa Luro · 71 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 775, Czynsz wspólnoty US$ 120, Szacowane media US$ 98, All-in miesięcznie US$ 993. Kaucja: US$ 775. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Ogrzewanie, Kuchenka, Piekarnik, Pralka.

Lokalizacja

8 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • KEK pastelería & co. Café 1 min pieszo
  • Kung Fu Supermercado 2 min pieszo
  • Pizarro y Escalada Colectivo 3 min pieszo
  • Pizzería Hawaian Love Restaurante 4 min pieszo
  • Gimnasio AVL 4 min pieszo
  • La Historia Oficial (Paseo del Cine) Plaza 5 min pieszo
  • Santa Maria Farmacia 6 min pieszo
  • Polideportivo Santojanni Parque grande 20 min pieszo
US$ 993
/miesiąc
Umów obejrzenie