Oferta: 3 sypialnie, Palermo

Oferta: 3 sypialnie, Palermo

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

3 sypialnie · 4 camas · 2 baños · Palermo · Scalabrini Ortiz al 3000

Zaktualizowane Wednesday

O tym miejscu

Podsumowanie: 3 sypialnie · Palermo · 90 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 1 100, Czynsz wspólnoty US$ 281, Szacowane media US$ 78, All-in miesięcznie US$ 1 459. Kaucja: US$ 1 100. Udogodnienia: Wi-Fi, Ogrzewanie, TV, Kuchnia, Kuchenka, Piekarnik.

Lokalizacja

8 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Plaza Alférez Sobral Colectivo 1 min pieszo
  • Plaza Alférez Sobral 2 min pieszo
  • Starbucks Café 2 min pieszo
  • Farmacity Palermo Farmacia 3 min pieszo
  • Sport Corner Gimnasio 3 min pieszo
  • Parque General Juan Gregorio de Las Heras Parque principal 6 min pieszo
  • Parque General Juan Gregorio de Las Heras Parque grande 6 min pieszo
  • Scalabrini Ortiz Subte 8 min pieszo
US$ 1 459
/miesiąc
Umów obejrzenie