Oferta: 4 sypialnie, Esteban Echeverría

Oferta: 4 sypialnie, Esteban Echeverría

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

4 sypialnie · 4 camas · 3 baños · Esteban Echeverría · Saint Thomas Sur

Zaktualizowane dzisiaj

O tym miejscu

Podsumowanie: 4 sypialnie · Esteban Echeverría · 900 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 7 000, Czynsz wspólnoty US$ 1 980, Szacowane media US$ 185, All-in miesięcznie US$ 9 165. Kaucja: US$ 7 000. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Kuchnia, Miejsce do pracy, Basen, Dozorca.

Lokalizacja

US$ 9 165
/miesiąc
Umów obejrzenie