Oferta: 4 sypialnie, San Fernando

Oferta: 4 sypialnie, San Fernando

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

4 sypialnie · 4 camas · 5 baños · San Fernando · Rincon Del Arca 349, Rincón Del Arca, San Fernando, Bs.As. G.B.A. Norte

Zaktualizowane dzisiaj

O tym miejscu

Podsumowanie: 4 sypialnie · San Fernando · 240 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 5 000, Czynsz wspólnoty US$ 672, Szacowane media US$ 127, All-in miesięcznie US$ 5 799. Kaucja: US$ 5 000. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Kuchenka, Basen, Parking.

Lokalizacja

4 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Costanera Municipal de San Fernando Parque grande 7 min pieszo
  • Dutch Café Restaurante 7 min pieszo
  • Zinga Farmacia 12 min pieszo
  • MTZ Gimnasio 12 min pieszo
US$ 5 799
/miesiąc
Umów obejrzenie