Oferta: 4 sypialnie, Tigre

Oferta: 4 sypialnie, Tigre

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

4 sypialnie · 4 camas · 4 baños · Tigre · B Mónica

Zaktualizowane wczoraj

O tym miejscu

Podsumowanie: 4 sypialnie · Tigre · 340 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 2 100, Czynsz wspólnoty US$ 748, Szacowane media US$ 114, All-in miesięcznie US$ 2 962. Kaucja: US$ 2 100. Udogodnienia: Wi-Fi, TV, Kuchenka, Siłownia, Basen, Taras.

Lokalizacja

US$ 2 962
/miesiąc
Umów obejrzenie