Oferta: 4 sypialnie, Tigre

Oferta: 4 sypialnie, Tigre

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

4 sypialnie · 3 baños · Tigre · Av. Alvear 500, Benavídez, Tigre, Bs.As. G.B.A. Norte

Zaktualizowane dzisiaj

O tym miejscu

Podsumowanie: 4 sypialnie · Tigre · 600 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 141, Czynsz wspólnoty US$ 1 320, Szacowane media US$ 139, All-in miesięcznie US$ 1 600. Kaucja: US$ 4 225. Udogodnienia: Wi-Fi, Kuchenka mikrofalowa, Pralka, Basen, Parking.

Lokalizacja

2 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Chilavert Colectivo 16 min pieszo
  • Las Rejas Restaurante 20 min pieszo
US$ 1 600
/miesiąc
Umów obejrzenie