Oferta: 4 sypialnie, Tigre

Oferta: 4 sypialnie, Tigre

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

4 sypialnie · 5 baños · Tigre · AV V 50 S/ NRO

Zaktualizowane dzisiaj

O tym miejscu

Podsumowanie: 4 sypialnie · Tigre · 10 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 5 500, Czynsz wspólnoty US$ 22, Szacowane media US$ 53, All-in miesięcznie US$ 5 575. Udogodnienia: Wi-Fi, TV, Kuchenka, Piekarnik, Kuchenka mikrofalowa, Pralka.

Lokalizacja

2 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Farmacia y Perfumería 4 min pieszo
  • Mao Sushi Restaurante 4 min pieszo
US$ 5 575
/miesiąc
Umów obejrzenie