Oferta: 4 sypialnie, Victoria

Oferta: 4 sypialnie, Victoria

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

4 sypialnie · 4 baños · Victoria · Corredor Bancalari

Zaktualizowane Saturday

O tym miejscu

Podsumowanie: 4 sypialnie · Victoria · 800 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 5 000, Czynsz wspólnoty US$ 750, Szacowane media US$ 97, All-in miesięcznie US$ 5 847. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Ogrzewanie, TV, Kuchenka, Piekarnik.

Lokalizacja

4 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Yrigoyen y Godoy Cruz Colectivo 2 min pieszo
  • El Glotón Restaurante 11 min pieszo
  • Paseo Barrio San Martín Parque grande 12 min pieszo
  • ChangoMâs San Fernando Supermercado 15 min pieszo
US$ 5 847
/miesiąc
Umów obejrzenie