Oferta: 6 sypialni, Tigre

Oferta: 6 sypialni, Tigre

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

6 sypialni · 4 baños · Tigre · Casa en Venta y Alquiler en San Marco 6 dormitorios, Villanueva 100

Zaktualizowane May 11

O tym miejscu

Podsumowanie: 6 sypialni · Tigre · 240 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 6 000, Czynsz wspólnoty US$ 528, Szacowane media US$ 127, All-in miesięcznie US$ 6 655. Kaucja: US$ 6 000. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Ogrzewanie, Kuchnia, Parking.

Lokalizacja

1 oznaczone miejsce w zasięgu spaceru

  • La Carlota Proveeduría Supermercado 9 min pieszo
US$ 6 655
/miesiąc
Umów obejrzenie