Oferta: Kawalerka, Colegiales

Oferta: Kawalerka, Colegiales

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

Kawalerka · 1 baño · Colegiales · Av Dorrego 1700, Piso 4

Zaktualizowane wczoraj

O tym miejscu

Podsumowanie: Kawalerka · Colegiales · 37 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 600, Czynsz wspólnoty US$ 124, Szacowane media US$ 89, All-in miesięcznie US$ 813. Kaucja: US$ 600. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, TV, Kuchenka, Piekarnik, Kuchenka mikrofalowa.

Lokalizacja

10 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • El Timón Restaurante 1 min pieszo
  • Mercado de Pulgas Colectivo 2 min pieszo
  • Plaza Clemente 2 min pieszo
  • Salvaje Backery Café 3 min pieszo
  • Sport Club Gimnasio 7 min pieszo
  • Rawson Farmacia 8 min pieszo
  • Honduras Metrobús 14 min pieszo
  • Ministro Carranza Subte 15 min pieszo
  • Parque Los Andes Parque principal 18 min pieszo
  • Parque Los Andes Parque grande 18 min pieszo
US$ 813
/miesiąc
Umów obejrzenie