Oferta: Kawalerka, Lomas de Zamora

Oferta: Kawalerka, Lomas de Zamora

Kolejność oparta jest na szacowanym dopasowaniu i kosztach. Właściciele nie mogą płacić za wyższą pozycję.

Kawalerka · 1 baño · Lomas de Zamora · Hipolito Yrigoyen al 7700

Zaktualizowane wczoraj

O tym miejscu

Podsumowanie: Kawalerka · Lomas de Zamora · 23 m². Koszty miesięczne: Najem US$ 265, Czynsz wspólnoty US$ 80, Szacowane media US$ 83, All-in miesięcznie US$ 428. Kaucja: US$ 265. Udogodnienia: Wi-Fi, AC, Ogrzewanie, Kuchenka, Pralka, Suszarka.

Lokalizacja

7 oznaczonych miejsc w zasięgu spaceru

  • Yrigoyen y Larroque Colectivo 1 min pieszo
  • Econofarma Farmacia 1 min pieszo
  • La Farola Express Restaurante 5 min pieszo
  • Las Vegas Café 6 min pieszo
  • Plaza Alfredo De Angelis 9 min pieszo
  • Sportfitness Life Gimnasio 10 min pieszo
  • Plaza Tomás Grigera Parque grande 18 min pieszo
US$ 428
/miesiąc
Umów obejrzenie